Club Penguin fanų forumas
Traif dienoraštis - Page 2 Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Traif dienoraštis - Page 2 Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Traif dienoraštis

Go down 
+4
ateneartemi
ignas1999
Pizza Peng
Kibartas.
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Pizza Peng
Senbuvis



Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 2618
Forumo coinsai Forumo coinsai : 143
Forumo cashai Forumo cashai : 3
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue50 / 5050 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-05-20
Pasiekimo taškai : 453

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 16 08 2010, 19:38

xD Bėgimas vadinamas bėgimu :D Traif dienoraštis - Page 2 247265
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 16 08 2010, 22:32

Lol xD
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 18 08 2010, 19:36

2010 - 08 - 18 d.

Diena, kaip diena, bet vistik vienas sapnas sukasi aplink galvą... Kuriame, buvo kažkas panašaus į tai, kas man galėjo blogiausia nutikti... xD. Apie sapną gale.
Atsikėliau, Nes prikėlė pro langą įšokęs katinas. (xD) Jau antrą rytą kaip žadintuvas kniaukia. Miau, miau, ir atrodo, kad sako, Išššllleiiiskkk! Išššllleisskkk! Užknisa. ;D Tiesiog, tradiciškai, kažkuris namiškis, atidaro, namų langą, ir išleidžia katiną.... *nusikeikia* ;D
Ką žinau


Na, ką veikiau toliau jau žinote, ką veikiau dar toliau? Nieko, patikėkit TIKRAI, nieko gero. ;DD
Tiesiog NUObodybė. Achhh.... Norėčiau turėt draugų labai panašių į save, ak kaip norėčiau.




Apie sapną:

Kažkokia nesąmonė. Tiesiog "Total Košmar" xD. Gal per daug Prisižiūrėjau "Naruto Shippuden" ar kaip?

Žodžiu:

Sapnas apie tai, kad aš kažkodėl stoviu prie vieno "Naruto Shippuden" veikėjo (Kakashi) ir verkiu, dėl to, kad jį nužudys....


Nesupratau???

Per sapną aš žiauriai apsiverkiu.... DĖL KO???? xD

Atsikėlęs aplink save randu ašaras. WTF!!!!??

Jei čia ne "Total Košmar" tai tuomet čia Ekstra Šūdas. Nesupratau, nieko šiame sapne.

Beje, neseniai pasirodė, kad moku kažkuria prasme valdyti sapnus. Tai yra galiu sužinoti, kur yra sapnas, kur tikrovė. Pavyzdys: Kažkokiam Labai Labai ir jau net per daug spalvotam sapne Pradedu kalbėt, ir pajaučiu, kad čia yra sapnas. Tada pasakau, garsiai ir pats suprantu. Dažniausiai galiu suprasti, per košmarus. Arba, kitka:

Man per sapnus, irgi gali svaigti galva.... Pvz.: iš kažkur kelių kilometrų aukščio pažiūrėjau žemyn pro balkoną ir iškritau, ir tėškiaus į žemę. Na, nežinau, bet jausmas kai buvau balkone.... Buvo tikrai, kaip tikras, tik blogesnis....


Toliau:

Patarimas:

Per košmarus (jei turite gebėjimą suprasti sapnus) trankykitės į žemę kol mirsit. Patariu per visus nelinksmus sapnus, taip daryti. Tiesiog visur bėgioti, daužyt galvą į sieną, grindis, šokinėt kaip pamišusiam, ir tuo pačiu galva kirst grindis. Man tai padeda. 80% sapnų kai miriau, atsikėliau. Ir tik 20% sapnų kai miriau, prasidėjo kitas sapnas. Taigi sėkmės sapnuose xD.
Atgal į viršų Go down
ignas1999
Myliu puflius!
Myliu puflius!
ignas1999


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 1108
Amžius : 24
Pingvino vardas : ignutis1,givozauras,

Forumo coinsai Forumo coinsai : 579
Forumo cashai Forumo cashai : 5
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue16 / 5016 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-04-04
Pasiekimo taškai : 378

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 19 08 2010, 06:57

man irgi viena karrta vaiksiujau su savo draugu sapneXD ir pamatem jo klona s sakiau taip buna per sapnus sapne arba as nedauzau galvos o usimerkiu ir sakau atsikelk atsikelk o as kai buvau labai maziukas suu samnavau omtima ligiai toki patik kaip is filmo ir pokaskieklek metu atsirado filmas transofrmeriai bet ligiai toks pats optimas buvo. geriausias sapnas tai dar daug pasakoti linksmas
Atgal į viršų Go down
ateneartemi
Gario gerbėjas (-a)
Gario gerbėjas (-a)
ateneartemi


Pranešimai : 1082
Forumo coinsai Forumo coinsai : 20
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue0 / 500 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-06-18
Pasiekimo taškai : 433

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 19 08 2010, 12:43

Man ir būna tokie debiliški sapnai sapnuojasi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 19 08 2010, 17:13

Aš nusprendžiau,kad košmarų nesapnuosiu.
Nesapnuoju.
Čia yra tikras sapnų valdymas ;D
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 19 08 2010, 17:17

O.o Čia jau meistriškumo lygis. ;DD

Beje, aš ir kažkaip pastaruoju metu nesapnuoju košmarų. Nors ir nepareiškiau, kad jų daugiau nesapnuosiu. Kartais visai smagu per košmarus, kažką padaryti, kad pvz.: išsigelbėtum ;DD.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 19 08 2010, 17:20

O man dažnai tokie sapnai *užplaukia* :DD
Košmarų nesapnuoju daug,bet...kai jau susapnuoju,tai...visą rytą kaip su keptuve per galvą gavus vaikštau..o_O
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 19 08 2010, 19:10

2010 08 19 d.

Diena, For me.



Diena kaip diena. Dangus apsiniaukęs nėr saulės. Puiki diena, skaityti knygą... Ai tyngiu, padedu knygą į šalį ir einu prie pc. ;DD Kas tame PC įdomaus niekaip nesuprantu.... Ką žinau Jis man kaip koks narkotikas veikia. Pusę laiko kai būnu prie PC kas dešimt sekundžių spaudalioju "Pagrindinis" ir žiūriu ar kas nors parašė xDD. Žiauru, ane? juokias

Na, pagaliau atsiplėšiu nuo tos velnio dėžės. Tai, kad nėra ką veikt. Knyga pašonėj guli.... Ką su ja daryti? Gal geriau nieko... Kažkaip nenuotaika.

. Day For Me Because I feel very happy all day... v

Take Care. ;)
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 21 08 2010, 20:57

2010 08 20 d.


Ahh... Ką man VEIKTI???!!! Nežinau, visai... :/
Diena, kaip diena, nėr ką veikt tai prie forumo sėdi ir galvoji kas slaptai pasijungęs? Laima Ar Marija? ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 21 08 2010, 21:57

Aš! *šokinėja*
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeSk. 22 08 2010, 05:14

Jooo... ;DD

2010 08 21 d.

Žoliapjovė, benzinas ir kiti degūs ir nedegūs daiktai.


Durnas benzinas, kaip nėra taip nėra. :piktas:
Nors nežinau, kodėl man turėtų būti blogai be benzino.
Nereiks pjaut žolės.. ;D
Bet vistiek užknisa nieko neveikt.
Reik kažką sugalvot.
Bet galvoj tuščia.
Prasitryniau visą dieną kambarį.
Paskui Pjoviau žolę... (AHH... Atvežė to Benzo ;D)
Paskui ėjau praustis.
Ir pagaliau krepšinis su gėjumi.
Nežinau, bet amerikiečių komandoje buvo "Gay" xDD.

Sėkmės.
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeSk. 22 08 2010, 17:38

2010 08 22 d.

Diena, kaip diena, atrodytų Žirafai.

Ahh...

Kažkaip tingi diena.
Nė yra ką veikt,
Nė nori ką nors veikt,
Tik sėdi, ar stovi,
Ir galvoji kas bus po dešimt metų ;DD.
Tas pats per tą patį...
Prie kompo sėdėjau itin mažai, tik 2 valandas.
(Iš ryto)
Diena, kaip diena.
Tik dabar užknisa, kai kaimynė pjauna žolę, ir aplink mane kalba šeimos nariai.


Sėkmės. ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeSk. 22 08 2010, 22:08

Žmogau, tau leidžia žoliapjove naudotis? Aš tai puse dienos turėjau zyzti kol bent lentas su pjūklų papjaustyti davė D: Net kirvio nedavė D: Žiauru T~T
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 23 08 2010, 05:25

Cherry. rašo:
Žmogau, tau leidžia žoliapjove naudotis? Aš tai puse dienos turėjau zyzti kol bent lentas su pjūklų papjaustyti davė D: Net kirvio nedavė D: Žiauru T~T



Laima, Žiauru. D:.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 23 08 2010, 09:27

*Šniurkšt* Bluogis tėvai D:
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 24 08 2010, 18:46

2010 - 08 - 24 d.

Kvailystė....


Liūdna diena. Nepykit, kad esu supykęs ant viso pasaulio, bet tiesiog esu per daug kvailas, kad negalėčiau to daryti....
Kaip keista...
Tik šiandien supratau, kad augau tarp nevispročių vaikų pusę savo vaikystės...
Ir dar tik dabar supratau...
Žiauru....

Šią dieną tikrai nieko kito neliktų tik iš nevilties nušokti nuo stogo.


Kažkokia keista diena...

Nusprendžiau, kad šiandien nedėsiu smailų, nes esu žiauriai liūdnas.

Just Kidding. ;DD

Negaliu nedėti tokiam forume kur daug (gerų, aš jų net nepažystu xD) gerų, žmonių smailų. xD Tai neleistina, tokio tipo žmogui kaip aš....


Diena graži:

Saulėta. Tik dabar vakare apsiniaukę.

Šiandien sužinojau, kad laukiu kitos vasaros, nes išvažiuos pusserė į angliją...

Jė, jė, jė, jė, plojimai Negaliu atsidžiaug, kad daugiau nematysiu jos durno snukio, negirdėsiu jos balso... Kaip gerai...

Pagaliau! :drinks: Pakelkim už laimę kurią man suteiks Anglija xD.

Valio!!!

Diena, kaip diena... Bla, bla, bla. Pavargau, kaip arklys bėgęs 800 km distanciją, 800 km per valandą greičiu.


Na, jau eisiu tikriausiai po dušu...

Ai, dar pa Chat'insiu. ;DD

Sėkmės.
Atgal į viršų Go down
ateneartemi
Gario gerbėjas (-a)
Gario gerbėjas (-a)
ateneartemi


Pranešimai : 1082
Forumo coinsai Forumo coinsai : 20
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue0 / 500 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-06-18
Pasiekimo taškai : 433

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 24 08 2010, 18:53

Sveikinu, kad nereikės matyt tavo pusseserės snukelio :party:
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 24 08 2010, 19:00

Ačiū. Ję, jė. Bet dar kita vasara negreit ateis :/. Jo, aišku, kad ji prie manęs kas dieną lįs...Žiauru....
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 24 08 2010, 21:13

Aš tai dievinu savo pusseserę,bet jai dar tik 7 mėnesiai... Nieko nepadarysi, aš priklausoma nuo mažų vaikų.
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 25 08 2010, 06:11

Man kažkodė atvirkščiai xD.

Kai kurių mažų vaikų negaliu pakęst.

Nors ta mano pussersė šiaip 2 metais už mane jaunesnė, bet Whatever.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 25 08 2010, 10:17

Karta kai aš eilinį kartą tąsiausi su savo pusseserę mano mama pasakė,kad ,,man ankstyvas motinos instinktas'', būtumėt mano išraišką matę O.o'' Nenusakoma. Nepakartojama. Išraiškinga. Neįmanoma.
Atgal į viršų Go down
Kibartas.
Gary gerbėjas NAUJAS
Gary gerbėjas NAUJAS
Kibartas.


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 986
Amžius : 24
Forumo coinsai Forumo coinsai : 613
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 373

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 25 08 2010, 10:19

xDD "Ankstyvas Motinos instinktas"? xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 25 08 2010, 10:50

Mano mama dažnai nusišneka. Kai buvome su Gaba ir Viliumi meet'e nusprendė manęs paklausti ar Vilius ,,Ne blogietis''.
Atgal į viršų Go down
cukriukas.
Spėjęs apsiprasti
cukriukas.


Pranešimai : 416
Amžius : 26
Forumo coinsai Forumo coinsai : 51
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Traif dienoraštis - Page 2 Left_bar_bleue15 / 5015 / 50Traif dienoraštis - Page 2 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-20
Pasiekimo taškai : 30

Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 25 08 2010, 11:05

Ou teip ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Traif dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traif dienoraštis   Traif dienoraštis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Traif dienoraštis
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Apie Traif
» Traif Albumas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Forumiečiai :: Mūsų dienoraščiai-
Pereiti į: