Club Penguin fanų forumas
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)

Go down 
3 posters

Kuri apžvalga verta pirmos vietos?
Nr. 1
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Poll_left0%2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Poll_right
 0% [ 0 ]
Nr. 2
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Poll_left100%2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Poll_right
 100% [ 4 ]
Iš viso balsų : 4
 
Poll closed

AutoriusPranešimas
Liūtas
Administratorius
Administratorius
Liūtas


Įspėjimai : Užblokuotas/a
Pranešimai : 3800
Forumo coinsai Forumo coinsai : 738
Forumo cashai Forumo cashai : 13
Taškai :
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Left_bar_bleue50 / 5050 / 502009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorius
Užsiregistruota : 2009-01-24
Pasiekimo taškai : 2885

2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitimePir. 18 01 2010, 07:52

Užduotis
Jau gan seniai praėjo 2009 metai. Bet visi vakarėliai atmintyje liko :) Taigi, reikia parašyti, na, lyg ir mažą rašinėlį. Reikia aprašyti bet kurį vakarėlį, vykusi saloje 2009 metais.

Sandara
To mini-rašinėlio apimtis turėtų būti apie 100 žodžių. Manau, jeigu rašinėlyje būtų ir įžanga, ir dėstymas, ir apibendrinimas, jūs turite daugiau šansų laimėti :)

Siuntimas ir balsavimas
Vakarėlio aprašymą galite siųsti iki šio pirmadienio (sausio 25) Liootui asmenine žinute arba "Skype". Sausio 25-27 dienomis vyks balsavimas. Kiekvienas forumietis galės atiduoti balsą už jam labiausiai patikusį aprašymą. Jeigu bus lygiosios, laimėtojas bus išrinktas burtų keliu.

Prizas
Daugiausiai balsų surinkęs forumietis laimės 2 cashus!

DĖMESIO!!!
Taip parašytų apžvalgų aš NEPRIIMSIU!!!
Mn lb patiko medieval party jo nmk dkt buvo cool

Apžvalgą geriausia siųsti parašytą NE „sveplai“, su skyrybos ženklais. Na, bet jei atsiųsite „sveplai“ parašytą apžvalgą, bus ne itin gerai, bet tiks 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) 875630 Pavyzdys:
Man patiko Medieval Party, nes jo nemokamas daiktas buvo saunus. Tikiuosi sis vakarelis gris.


Paskutinį kartą redagavo Liootas, Pir. 01 02 2010, 08:23. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Deimantas
Administratorius
Administratorius
Deimantas


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 3600
Amžius : 27
Pingvino vardas : Deima1
Forumo coinsai Forumo coinsai : 213
Forumo cashai Forumo cashai : 10
Taškai :
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Left_bar_bleue50 / 5050 / 502009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorius.
Užsiregistruota : 2008-04-22
Pasiekimo taškai : 2563

2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitimePir. 18 01 2010, 12:16

Aš! Greit atsiųsiu.
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Left_bar_bleue0 / 500 / 502009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitimeKv. 21 01 2010, 18:25

Man neleidžia siųsti, tai rašau čia (PM neleidžia liootui).

Ištrinta

PingvinasD:Galėjai į paštą parašyt. Tikriausiai bus anoniminis balsavimas,
todėl nemanau, kad kitiems gerai matyti kas parašė tą rašinėlį iš anksto.
Nusiunčiau tavo rašinėlį liootui į skype. Kai prisijungs, gaus.
Atgal į viršų Go down
Liūtas
Administratorius
Administratorius
Liūtas


Įspėjimai : Užblokuotas/a
Pranešimai : 3800
Forumo coinsai Forumo coinsai : 738
Forumo cashai Forumo cashai : 13
Taškai :
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Left_bar_bleue50 / 5050 / 502009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorius
Užsiregistruota : 2009-01-24
Pasiekimo taškai : 2885

2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitimeKv. 28 01 2010, 08:23

Mielai pradėčiau balsavimą... Gintare, atsiųsk į el. paštą.
Atgal į viršų Go down
Deimantas
Administratorius
Administratorius
Deimantas


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 3600
Amžius : 27
Pingvino vardas : Deima1
Forumo coinsai Forumo coinsai : 213
Forumo cashai Forumo cashai : 10
Taškai :
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Left_bar_bleue50 / 5050 / 502009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorius.
Užsiregistruota : 2008-04-22
Pasiekimo taškai : 2563

2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitimeKv. 28 01 2010, 13:37

Liootai, gi aš tau parašiau skype, juk dar yra išlikę.
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Left_bar_bleue0 / 500 / 502009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitimeKv. 28 01 2010, 18:58

Liootai, negaliu tau atsiųsti, tada parašiau ir neišsaugojau, PingvinasD į skype tau išsiuntė, tą paimk.
Atgal į viršų Go down
Liūtas
Administratorius
Administratorius
Liūtas


Įspėjimai : Užblokuotas/a
Pranešimai : 3800
Forumo coinsai Forumo coinsai : 738
Forumo cashai Forumo cashai : 13
Taškai :
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Left_bar_bleue50 / 5050 / 502009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorius
Užsiregistruota : 2009-01-24
Pasiekimo taškai : 2885

2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitimePen. 29 01 2010, 07:51

1. Net ir nežinau, kas man labiausiai patinka, todėl parašysiu apie visus kuriuos pamenu. Helovyno vakarėlis man labai patiko, moliūgų antenos kurias gali panaudoti kaip bitės "Ragais" man labai patiko, ir tie visi kambariai ir jų išpuošimai buvo tiesiog puikūs, nuostabūs. Atostogų vakrėlis man labai patiko, todėl, nes labai įdomu buvo skrieti rogėmis, kalėdinę kepurėlę gauti vaikščioti po visur ir džiaugtis kalėdomis. Puffle party man ir labai patiko, tų mielų puffliukų šventė tiesiog nuostabi, vedžiojau abu puffliukus po tą šventę, kad jie džiaugtusi pamatę kokia šventė jiems yra padaryta, juk namuose būdami jie nemato nieko, na nuobent pingvinas pasako (šeimininkas namo) ar kokia atvirutė ateina pufflių šeimininkui su puffle party ir puffliai nesusilaikę iš smalsumo pasižiūri. Mugę aš mačiau pirmą kartą, ji tokia nuostabi, renki bilietėlius ir keiti į prizus, genieliasnės įdėjos nesugalvočiau mugėje, ji buvo labai nuostabi ir visi tie žaidimai buvo labai įdomus. Muzikinė uogienė man buvo įdomi tuo, nes ją irgi pirmą kartą mačiau, ji tokia įdomi, ta muzika tokia įdomi, ypaš Dock beveik kiekvieną dieną vis kitoks stilius, dar gavome tokias ausines (nemokamai) kaip ir Cadence, ką gali žinoti, gal kada galėsime atrodyti kaip Cadence's. Dar buvo toks vakarėlis kurio pavadinimo nepamenu, melagių vakrėlis man rodos ar panašiai. Visame laikraštyje beveik visiems buvo pripiešta barzdos, ūsasi ir akiniai, ir tie perėjimai iš kambario į kambario per dėžes man labai patiko, ir box dimensions... Kai Rockhopper atvėžė augalus net ir ten jų buvo, įdomu, kurioje vietoje yra tų dėžių kruva, ar toli nuo Club penguin salos ar ne, ką gali žinoti, gal kada sužinosime ir galėsime kartu su Rockhopper prie ten priplaukti? Ką gali žinoti.

2. The Fair 2009 vyko rugsėjo pradžioje, rugsėjo 4 - 13 dienomis. Vakarėlio metu lankėsi Rockhopper. Šis vakarėlis man labiausiai patiko 2009 metais, todėl ir nutariau jį aprašyti :)
Kaip ir 2008 bei 2007 metais, vakarėlyje galėjai žaisti specialius žaidimus ir užsidirbti bilietėlių (tickets). Uždirbtus bilietus galima buvo išsikeisti į prizus. Mugė vyko jau trečius metus iš eilės, tačiau kitaip nei 2007 ir 2008 metais, ji iš Fall Fair buvo pervadinta į The Fair. Nariai viso vakarėlio metu galėjo patekti į puflių cirką, kuriame pufliai atliko įspūdingus triukus :) Be to, nariai galėjo gauti dar papildomų prizų. Tarp jų - puflių dresiruotojo kostiumą, karnavalinį foną bei kitus.
Taip pat, galėjo nusipirkti ir cirko iglą :) Tuo tarpu ne nariai galėjo gauti
karnavalinį beacon foną, cukros vatos ženkliuką bei kitus. Vakarėlio
dekoracijos buvo nuostabios. Hamburgerių, cukraus vatos, popkornų
kioskeliai, karuselė, kamuoliukai bei kitos dekoracijos. Specialius kambarys nariams, kaip jau minėjau, buvo puflių cirkas, o visiems pingvinams - papildomų žaidimų kambarys.
Bent jau man vakarėlis buvo NUOSTABUS. Tikiuosi, kad jis sugrįš ir šiais, 2010 - aisiais metais :)


Laimėtojas paaiškės vasario 1-ąją dieną :)
Atgal į viršų Go down
Liūtas
Administratorius
Administratorius
Liūtas


Įspėjimai : Užblokuotas/a
Pranešimai : 3800
Forumo coinsai Forumo coinsai : 738
Forumo cashai Forumo cashai : 13
Taškai :
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Left_bar_bleue50 / 5050 / 502009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorius
Užsiregistruota : 2009-01-24
Pasiekimo taškai : 2885

2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitimePir. 01 02 2010, 08:18

*iškilminga muzika*

Sveikiname laimėtoją :)

Jis yra...
Spoiler:

Spoiler:

Sveikiname jį, laimėjusį 2 cashus :)

PingvinasD surinko 4 balsus!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)   2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
2009 metų vakarėlio aprašymas (laimėjo PingvinasD!!!)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» PingvinasD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Archyvas :: Konkursų archyvas-
Pereiti į: