Club Penguin fanų forumas
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kicpic48 filmukai ir darbeliai..

Go down 
+3
GunVIP
Gintare88
DialSquare.
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
DialSquare.
Labai aktyvus forumietis



Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 1231
Amžius : 26
Forumo coinsai Forumo coinsai : 727
Forumo cashai Forumo cashai : 6
Taškai :
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Left_bar_bleue34 / 5034 / 50Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-08-17
Pasiekimo taškai : 419

Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitimeŠt. 16 01 2010, 18:17

Cia bandziau avi nupiest kopijuodamas. Originalas: Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. R0auzm mano piestas: Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Qqbok9 bus daugiau, tik dabar neikeliau :D
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Left_bar_bleue0 / 500 / 50Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitimeŠt. 16 01 2010, 18:32

Gražu. :)
Atgal į viršų Go down
DialSquare.
Labai aktyvus forumietis



Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 1231
Amžius : 26
Forumo coinsai Forumo coinsai : 727
Forumo cashai Forumo cashai : 6
Taškai :
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Left_bar_bleue34 / 5034 / 50Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-08-17
Pasiekimo taškai : 419

Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitimeŠt. 16 01 2010, 18:33

aciu :D Mano sukurtas filmukas :D
Atgal į viršų Go down
GunVIP
Penguin Band gerbėjas (-a)
Penguin Band gerbėjas (-a)
GunVIP


Pranešimai : 426
Amžius : 24
Pingvino vardas : viktoras7,VUDDIS,mupsis,lets party9,tanoka bear .
Forumo coinsai Forumo coinsai : 286
Forumo cashai Forumo cashai : 5
Taškai :
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Left_bar_bleue33 / 5033 / 50Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-09-26
Pasiekimo taškai : 322

Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitimeŠt. 03 04 2010, 12:33

Visai nieko.
Atgal į viršų Go down
DialSquare.
Labai aktyvus forumietis



Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 1231
Amžius : 26
Forumo coinsai Forumo coinsai : 727
Forumo cashai Forumo cashai : 6
Taškai :
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Left_bar_bleue34 / 5034 / 50Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-08-17
Pasiekimo taškai : 419

Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitimeAntr. 11 05 2010, 18:42

Patrakęs gyvenimas

Pirmas skyrius

Tai buvo viena lietinga diena. Buvau užsidaręs kambaryje ir tūnojau kampe. Ir mąsčiau apie daugelį dalykų. Kodėl apelsinas oranžinis? Kodėl vieni mėgsta agurkus, o vieni ne? Baisiai daug minčių į galvą man lindo po mamos avarijos.. Nuo kvailiausių iki svarbiausių.. Po geros valandos minčių pagaliau išėjau iš kambario, bet visas pasaulis šiandien atrodė užsidaręs ir tūno kampe kaip ir aš.
Išalkau. Šaldytuvas tuščias.. o man dabar reikia vilktis į parduotuvę tokiam prislėgtam ir tokiu prastu oru? Velku kojas gatve, šlapia, šalta blogiausia neturiu lietsargio. Einu lyg šešėlis po gatves toks niūrus šešėlis.. Pravažiuoja mašina. Pykšt vandens man į veidą.. Jaučiausi ramiai, toks mano likimas. Vis dar einu ir vis dar lenda į galvą man mintys. O dabar ir pats savęs paklausiau kodėl mes įsikūrėm namą dvejais kilometrais į parduotuvės?! Aš prislėgtas. Šiandien tikrai nėra puiki diena.. Labai įdomu kas vėl man atsitiks? Įkrisiu į duobę? Pasismeigsiu ant šakos ar pavirsiu vaiduokliu..?
Na va liko keli metrai.. Štai ir parduotuvė. Labai nustebsiu jei rasiu čia žmonių.. Įeinu ir pardavėjos paprašau duonos, sviesto ir daktariškos dešros. Ji kažką panosėje suburbuliuoja ir eina atnešti prekes, kai atneša pasako:
- 11.94 centai.
- Gerai tuoj, - atsakau.
Kai pasižiūrau į pinigę matau, kad teturiu 10 litų. Įdomu ko atsisakyti sviesto dešros ar duonos?
Pardavėja supyksta:
- Tai duosi tuos pinigus šiandien ar ne?
Atsakau:
- Gal man sviesto nereikia. Užteks duonelės ir dešriukės.
- Gerai, tada 9 litai 46 centai.
- Prašau. Ačiū, viso gero.
Kai išeinu pardavėja suburbuliuoja ir eina spręsti kryžiažodžius. Šalia beeinant matau tris girtuoklius. Pažįstu aš juos: Juozas, Stepukas ir Antanas. Kai šalia jų praėjau Antanas man pasakė:
- Ė, jaunoji karta padainuoki mano vyrams kokią baladūšką (baladę).
Nesugalvojau ką atsakyt tai pasakiau:
- Gal kitą kartą „šaunieji“ vyrukai, gal kitą?
- NU, tai kaip kitą..? Dabar padainuoki ir mums pašoki.. nu kokią aliukų dainušką, davai nu?
- Nu, gerai tik aš truputį turiu pasiruošt.
Juozas apsivertė, o Antanas toliau pasakoja savo nesąmones.
- Gerai, gerai ruoškis vaikeli ruoškis.. A pinigų turi mum su vyručiais ant degtukinės, a?
- Palaukit, - užrikau.
Pasėmiau šalia esančius kelis akmenis ir sviedžiau į tuos alkoholikus, po to greitai nurūkau namo.
Kas dabar? – savęs paklausiau. Prie mano namų stovėjo kažkoks furgonas ar kas ten?
Prisėlinau ir išgirdau garsus, ten turbūt šnekėjosi kažkoki turto agentai.
Kai ką nugirdau:
- Tai kieno čia buvo namas? – paklausė vienas iš jų.
- Serkaičių, - atsakė kitas.
- O tai tame name nebeliko gyvos dvasios?- vėl klausė kitas.
- Yra. Jų vaikiščias yra.
- A.. Tai aš sugalvojau planą kaip juo atsikratyti.
Vyrai nuėjo atsisėsti į furgoną, nes smarkiai lyti pradėjo, o aš per langą jiems nematant įšokau į savo namus. Keista, jaučiu kažkokį nemalonų kvapą. Na, dabar vėdinti negaliu. Dabar beliko laukti kol išvažiuos tie vyrai tada ir aš dingsiu. Už kokių dešimt minučių vyrai išvažiavo. Aš pagaliau pavalgiau, nesuvalgiau visko, kad ir kaip norėjau, nes aš turiu pabėgt iš to rajono kur nors kitur, nes jeigu čia liksiu mane greičiausiai išveš į kokį internatą. Persirengiau, pasiėmiau skėtį, visus pinigus kiek tiek namuose radau, susidėjau maisto atsargas į maišiuką ir bėgau į kažkurią pusę ieškoti kito gyvenimo.


Nelabai man sekasi rašyti. :/
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Left_bar_bleue0 / 500 / 50Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitimeAntr. 11 05 2010, 19:04

Dėk tęsinį.
Atgal į viršų Go down
DialSquare.
Labai aktyvus forumietis



Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 1231
Amžius : 26
Forumo coinsai Forumo coinsai : 727
Forumo cashai Forumo cashai : 6
Taškai :
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Left_bar_bleue34 / 5034 / 50Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-08-17
Pasiekimo taškai : 419

Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitimeKv. 13 05 2010, 15:34

Dar nesu parašęs!
Atgal į viršų Go down
HighwayLover10
Paslaugiausias Forumietis.
Paslaugiausias Forumietis.
HighwayLover10


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 1148
Amžius : 24
Pingvino vardas : LaimaSucks

Forumo coinsai Forumo coinsai : 280
Forumo cashai Forumo cashai : 12
Taškai :
Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Left_bar_bleue28 / 5028 / 50Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-02-21
Pasiekimo taškai : 207

Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitimeKv. 13 05 2010, 16:15

Hmmm ... Kai kuriose vietose biški nelogiška Pvz : Pradžioje -
Citata :
Velku kojas gatve, šlapia, šalta blogiausia neturiu lietsargio.

o Pabaigoje -
Citata :
Persirengiau, pasiėmiau skėtį, visus pinigus kiek tiek namuose radau, susidėjau maisto atsargas į maišiuką ir bėgau į kažkurią pusę ieškoti kito gyvenimo.

Bet man patiko istorija :] :šauktukas:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kicpic48 filmukai ir darbeliai..   Kicpic48 filmukai ir darbeliai.. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kicpic48 filmukai ir darbeliai..
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Viktoras7 darbeliai
» igniuko darbeliai
» Kicpic48 albumas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Forumiečiai :: Jūsų kūryba-
Pereiti į: