Club Penguin fanų forumas
Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Trešnė
Linksmiausias forumietis
Linksmiausias forumietis
Trešnė


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 499
Amžius : 26
Pingvino vardas : VOTkaaaa!
Forumo coinsai Forumo coinsai : 121
Forumo cashai Forumo cashai : 2
Taškai :
Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Left_bar_bleue33 / 5033 / 50Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2011-03-13
Pasiekimo taškai : 156

Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D   Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Icon_minitimePir. 06 02 2012, 11:53

Pirmas mano įrašas ( 5 DDD ) labai nerealus ( 5 DDDD ) .
A kuodėl ? ( 5 DDD )
Nes aš pati nereali ( 5 DDDDDDDDDDDD )

Ok , čia šiek tiek patruolinau ( 5 DD ) .
Ir jeigu atvirai , aš ljabai myliu troll feisą .
( spausti būtina , kitaip Marija supyks 5 DDD )

http://z0r.de/L/z0r-de_2715.swf
( čia jeigu ką , mano bestulis ; DDDD )

O jeigu rimčiau , tai nieko daugiau ir nenorėjau ( 5 DDD )
Dabar galit lengviau atsikvėpti nes einu karvėms patampyti uodegų ; DD

P.S. kietakai kurie nėjot į schulę . ( 5 D )

Degėsiai ir vario tešla ,
Muorka Marija .




Atgal į viršų Go down
Trešnė
Linksmiausias forumietis
Linksmiausias forumietis
Trešnė


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 499
Amžius : 26
Pingvino vardas : VOTkaaaa!
Forumo coinsai Forumo coinsai : 121
Forumo cashai Forumo cashai : 2
Taškai :
Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Left_bar_bleue33 / 5033 / 50Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2011-03-13
Pasiekimo taškai : 156

Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D   Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Icon_minitimePir. 06 02 2012, 20:14

Loul . m.m'
Visi iki vieno suprato mano pranešimo esmę , tataigi neapsimetinėsiu , ir pabaigsiu savo mintį jau kiek atviriau ( tik šiek tiek pažaisiu su Laimos smail'ais , nes tai man pasirodė daugiau negu smagu 5 DD )

Kadangi ( Taip , kaip suprato ir pati Laima , tuo labiau , tai yra daugiau negu akivaizdu 5 D ) aš jos fizionomijos forume matyti tiesiog nenoriu ( .-. ) jau rašiau Gabijai dėl savo išsitraukimo iš modų sąrašo (m.m') kaip ir galėjau numanyti , nieko panašaus nesulaukiau . Tataigi , dabar visiems dramatiškai skelbiuos kad mane tuojau pat iš jų ištrintumėt ir į mano vietą įdėtumėt tikrai to vertus žmones ( m.m' ) Tikrai neketinu forume kęsti esybę žmogaus , kurio tiesiog nemėgstu . Už atvirumą galit man duot kad ir Nobelio premiją .

Ir tiesa , atsibodo žinutės kaip " susitaikykit : ( " " per tiek laiko pasimiršo gi viskas " .
Ne , jums , mielieji , tai žinoti .

Iš forumo nesibraunu ,
Tačiau užeisiu tik paskaityti naujienų .

P.S. Žinau jog šiame forume teturiu du draugus kurie mane palaiko . Ir man nesvarbu kiek ant manęs krausit . Tik jie vieni žino , kaip ir KAD Laima mane tikrai įskaudino . Dramatiška , ne ? Galvoju parodyt savo literatūros mokytojai .
Atgal į viršų Go down
Dark Matter.
Naujas forumietis



Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 26
Amžius : 27
Forumo coinsai Forumo coinsai : 50
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Left_bar_bleue0 / 500 / 50Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2012-02-05
Pasiekimo taškai : 0

Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D   Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Icon_minitimePir. 06 02 2012, 20:25

Ho ho, viso <:
Ne rimtai, tu gali klykti koks aš baisus žmogus, kaip aš valgau kitų pasitikėjimą savimi, bet, mieloji, nei mane tai motyvuoja, nei ką.
Linkiu tau susitaikyti su mano egzistavimu, pasiųsti mane kuo toliau ir baigti blaškytis. (:
Ba nei tau nuo to, kad nešiosi savo pačios sukurtas nuoskaudas geriau, nei ką.
Tikiuosi vėl neįsiskaudinai?
Atgal į viršų Go down
Trešnė
Linksmiausias forumietis
Linksmiausias forumietis
Trešnė


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 499
Amžius : 26
Pingvino vardas : VOTkaaaa!
Forumo coinsai Forumo coinsai : 121
Forumo cashai Forumo cashai : 2
Taškai :
Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Left_bar_bleue33 / 5033 / 50Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2011-03-13
Pasiekimo taškai : 156

Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D   Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Icon_minitimePir. 06 02 2012, 20:40

Pirma - nuoskaudų nuo tavęs turiu tiek kiek Obama turi baltos spalvos ant savo kailio .
Antra , tu eilinį kartą savo ale , kietais ir tik tau vienai suprantamais žodeliais nori parodyti esanti labai kieta persona .

O dabar prašau - nebenoriu vystyti čiato kuris tik nuves į dar didesnius ginčus .
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D   Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šelmė Marija ir černobyliškos tapkės 5 D
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Forumiečiai :: Mūsų dienoraščiai-
Pereiti į: