Club Penguin fanų forumas
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?

Go down 
3 posters

Kokia jūsų mėgstamiausia knygų serija?
Saulėlydis
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Poll_left13%Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Poll_right
 13% [ 1 ]
Bado Žaidynės
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Poll_left38%Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Poll_right
 38% [ 3 ]
Haris Poteris
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Poll_left49%Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Poll_right
 49% [ 4 ]
Iš viso balsų : 8
 

AutoriusPranešimas
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Left_bar_bleue0 / 500 / 50Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeAntr. 13 09 2011, 14:34

?

P.S. Ir man nerūpi jeigu jums nepatinka nė viena. Apsol.
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Left_bar_bleue0 / 500 / 50Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeAntr. 13 09 2011, 14:40

Man pačiai buvo labai sunku apsispręsti. Tačiau, mano lentelė būtų tokia, 3 vieta HP, antra Twillightas, pirma Bado žaidynės. Nors saulėlydis irgi labai patiko, bet gal visgi bado žaidynės labiau. ;D

P.S. Turiu įprotį skaityti knygas ne pagal amžių. Harį Poterį pradėjau skaityt 8 ar 9, nors nuo 10 yra šiaip priskiriama, o žaidynės ir twilligtas nuo 14. :D
Atgal į viršų Go down
ApelsinaS
ApelsinaS
ApelsinaS
ApelsinaS


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 372
Amžius : 25
Pingvino vardas : Osvaldas3d, Vkarolis
Forumo coinsai Forumo coinsai : 82
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Left_bar_bleue18 / 5018 / 50Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-06-15
Pasiekimo taškai : 31

Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeAntr. 13 09 2011, 18:07

Haris Poteris ftw! :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeAntr. 13 09 2011, 18:54

Tegu susidegina.
Saulėlydis (o taip, kaip taisyklingai skamba "twilaightaaaašš") yra totalus lindimas paaugliams šiknon. Ir savo nuomonės nekeisiu. Galit ir bandelėm apmėtyti.
Haris Poteris - Iki trečios dalies (gal iki ketvirtos) buvo nu tikrai normali. O kai išpopuliarėjo... Ir vėl tas pats lindimas šiknon paaugliams. Gėda. Šiaip neturiu neigiamos nuomonės apie šį kūrinį. Nesudomino tragiškai, tiesiog pasiskaitymas ir tiek.
Bado Žaidynės tokia badaš knyga. Bet irgi kažkaip neįtraukė (o turėjo ._.). Perskaičiau puse knygos ir nunešiau atgal į biblioteką nes sužinojau antros knygos pavadinimą. Būtu tragiškas mano principų laužymas.
Tai vat.
Aš tiesiog dievinu Atėjūną ir darykit ką norit. 8D
Ir man patinka kai knygos nepopuliarios - gali nešioti savyje kaip kokią mažytę paslaptį c: (žolės neuosčiau.)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeTr. 11 04 2012, 14:09

Svečias rašo:
Tegu susidegina.
Saulėlydis (o taip, kaip taisyklingai skamba "twilaightaaaašš") yra totalus lindimas paaugliams šiknon. Ir savo nuomonės nekeisiu. Galit ir bandelėm apmėtyti.
Haris Poteris - Iki trečios dalies (gal iki ketvirtos) buvo nu tikrai normali. O kai išpopuliarėjo... Ir vėl tas pats lindimas šiknon paaugliams. Gėda. Šiaip neturiu neigiamos nuomonės apie šį kūrinį. Nesudomino tragiškai, tiesiog pasiskaitymas ir tiek.
Bado Žaidynės tokia badaš knyga. Bet irgi kažkaip neįtraukė (o turėjo ._.). Perskaičiau puse knygos ir nunešiau atgal į biblioteką nes sužinojau antros knygos pavadinimą. Būtu tragiškas mano principų laužymas.
Tai vat.
Aš tiesiog dievinu Atėjūną ir darykit ką norit. 8D
Ir man patinka kai knygos nepopuliarios - gali nešioti savyje kaip kokią mažytę paslaptį c: (žolės neuosčiau.)

Visyšššškajjj nepritariu tavo nuomonėėėjjj.... Visos tos knygos yra Gerosss...

O šiaip man labiausiai patinka Bado Žaidynės, tuomet Haris Potteris, o Saulėlydžio neskaičiau :/
Atgal į viršų Go down
Cipas99
Myliu Sportą.
Myliu Sportą.
Cipas99


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 936
Forumo coinsai Forumo coinsai : 488
Forumo cashai Forumo cashai : 14
Taškai :
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Left_bar_bleue27 / 5027 / 50Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorė
Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 243

Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeTr. 11 04 2012, 16:27

Saulėlydis man labiausia. Tos kitos man nelabai patiko. Ypač H.P
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Left_bar_bleue0 / 500 / 50Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeKv. 12 04 2012, 08:10

SnowSniffer rašo:
Svečias rašo:
Tegu susidegina.
Saulėlydis (o taip, kaip taisyklingai skamba "twilaightaaaašš") yra totalus lindimas paaugliams šiknon. Ir savo nuomonės nekeisiu. Galit ir bandelėm apmėtyti.
Haris Poteris - Iki trečios dalies (gal iki ketvirtos) buvo nu tikrai normali. O kai išpopuliarėjo... Ir vėl tas pats lindimas šiknon paaugliams. Gėda. Šiaip neturiu neigiamos nuomonės apie šį kūrinį. Nesudomino tragiškai, tiesiog pasiskaitymas ir tiek.
Bado Žaidynės tokia badaš knyga. Bet irgi kažkaip neįtraukė (o turėjo ._.). Perskaičiau puse knygos ir nunešiau atgal į biblioteką nes sužinojau antros knygos pavadinimą. Būtu tragiškas mano principų laužymas.
Tai vat.
Aš tiesiog dievinu Atėjūną ir darykit ką norit. 8D
Ir man patinka kai knygos nepopuliarios - gali nešioti savyje kaip kokią mažytę paslaptį c: (žolės neuosčiau.)

Visyšššškajjj nepritariu tavo nuomonėėėjjj.... Visos tos knygos yra Gerosss...

O šiaip man labiausiai patinka Bado Žaidynės, tuomet Haris Potteris, o Saulėlydžio neskaičiau :/

Ant Saulėlydžio prašau nevaryt, nes tikrai gera serija. Ši knyga vis pas mane keičiasi su Bado Žaidynėmis dėl pirmos vietos, vis nenusprendžiu kuri geresnė.
Bado Žaidynės irgi yra labai gera knyga. Tu su savo tais ale principais jau seniausiai užknisai, vaidini kietą, nors tokia tikrai neesi. Mane ta serija tikrai įtraukė, ir negalėčiau pasakyti kuri iš trijų dalių geriausia, nes visos yra tikrai labai įdomios.
Haris Poteris pas mane trečioje vietoje, o gal ir truputį prasčiau įvertinu, nes serija įdomi, bet po to atrodo, kad rašo tik tam, kad rašyt [beje, septintos dalies neskaičiau]. Nors manau irgi gana įdomoka.
Žolė čia iš viso ne prie ko, paslapties irgi neįžvelgiu, nes aš irgi skaičiau Echo Labirintų seriją, tik neskaičiau Saldieji Gravio Sapnai ir dar tos paskutinės, kurios pavadinimo nepamenu, bet mama nupirkus yra, nes ji irgi skaito šią seriją.

Vienu žodžiu, jei nebežinai ką parašyti, gal geriau iš viso patylėk.

P.S. Pritariu Enrikui, tik gaila, kad neskaitė Saulėlydžio. Enrikai, o Bado Žaidynių visą trilogiją skaitei ar ne??
Šiaip man Bado Žaidynių pabaiga patiko. Ir antra dalis irgi buvo įdomi. Vienu žodžiu patiko visa trilogija.
Su Saulėlydžiu ir Bado Žaidynėmis man vis toks jausmas būna - kaip būtų gerai, jei parašytų tęsinį, nes be galo to norėčiau, tačiau tuo pačiu suprantu, jog jei parašytų tęsinį, jis būtų dirbtinas ir nebe toks įdomus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeKv. 12 04 2012, 09:23

Tik įpusėju skaityt "Bado Žaidynes". Bet jau nuo pradžios sudomino.
Citata :
Bado Žaidynės tokia badaš knyga. Bet irgi kažkaip neįtraukė (o turėjo ._.). Perskaičiau puse knygos ir nunešiau atgal į biblioteką nes sužinojau antros knygos pavadinimą. Būtu tragiškas mano principų laužymas.

Tai, kad antra dalis angliškai yra "Catching fire". O Lietuviško pavadinimo dar negirdėjau, bet kas tokio blogo tame pavadinime? :/
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Left_bar_bleue0 / 500 / 50Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeKv. 12 04 2012, 09:28

Man Bado Žaidynėse tik nepatiko tai, kad ji bandė nuskandinti katiną, nors tai iš dalies suprantama, jai ir taip buvo sunku išmaitinti šeimą ir dar nepatiko, kad medžiojo gyvūnus, bet šiaip ar taip kitaip buvo neįmanoma, nes valgyti tai reikėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeKv. 12 04 2012, 09:32

Iš dalies žiauri, bet įdomi knyga. O filme man juokingiausias momentas buvo, kai jų mama pasakė katinui: "Vistiek tave suvalgysiu" :D
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Left_bar_bleue0 / 500 / 50Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitimeKv. 12 04 2012, 18:10

Ten mama taip sakė?? Kad man rodos Ketnė sakė, nes ji nemėgsta to katino.
Man irgi patiko ši vieta, tuomet ta, kai po to kai ji paleido tą strėlę Efė ją barė, o Heimičas įėjęs pagyrė ją ir kai arenoje ji medyje į vieną skylę pradėjo žiūrėti, o ten pasirodo buvo kamera. Dar man patiko kai tą strėlę ten paleido.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?   Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Saulėlydis, Bado žaidynės ar Haris Poteris?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Laisvalaikis :: Apklausos-
Pereiti į: