Club Penguin fanų forumas
Tiesiog ... rašliavos . :] Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Tiesiog ... rašliavos . :] Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Tiesiog ... rašliavos . :]

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeŠt. 19 02 2011, 19:02

1 Skyrius .
" Tik vienas klausimas ; Kodėl ? "

" Asilas , kiaulė , niekingiausias paršas !" - rėkte išrėkiau jam veidan ir išstūmusi ji lauk stipriai užtrenkiau duris . Negalėjau tvardytis , valdytis ... Negalėjau patikėti jog žmogus , kuriam atidaviau visą save , išdavė mane , jog išmetė iš gyvenimo , kaip bevertę šiukšlę ... Ir visgi ...Tai buvo paskutinis kartas kai mačiau Matą .
Dabar man - penkiolika , gyvenu mažame Lietuvos miestelyje , turiu nuostabią šeimą ... Ir ko daugiau man norėti iš gyvenimo ? Nieko ir nebereikia . Turiu viską , kas geriausia . Tuo tarpu Matą baigiu visai pamiršti .
Draugų čia neturiu . Bet jų man ir nereikia - visus juos man atstoja mano mažasis draugas Teris . Mažasis pinčeriukas jau lyg ir tapo naujuoju mūsų šeimos nariu . Priglaudėme vargšelį speiguotą žiemos vakarą . Vos pažvelgusi į rudas jo akeles , supratau - niekada su juo nesiskirsiu . Dabar mes - lyg geriausi draugai , kartu leidžiame šiltas vasaros dienas , dūkstam , siaučiam miesto gatvėse , kol galiausiai , visai nusivarę nuo kojų , atsigulame ant šlapios žolės , tokie pervargę , bet laimingi ... laimingi , nes žinome , jog visada vienas kitą laikysime pačiais geriausiais draugais ...


Komentuokite , kritikuokite . :}
Jeigu patiks , įkelsiu ir tęsinį .
Ačiū skaitantiems :]
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Tiesiog ... rašliavos . :] Left_bar_bleue0 / 500 / 50Tiesiog ... rašliavos . :] Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeSk. 20 02 2011, 09:38

Patiko!

Visai įdomu, patiko!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeSk. 20 02 2011, 09:38

Kadangi , kaip amžinai niekas nekomentuoja , dedu tęsinį .

Tai greičiausiai bus paskutinis tęsinys kūrį čia įdėsiu , nes tiesiog negaliu rašyti kai nežinau ką reikia tobulinti , kas yra gerai , ar patinka - nepatinka , kokie trūkumai ... Rašantis visada viską mato kitaip negu skaitantieji , todėl ir prašau jūsų nuomonių . Na , bet aišku , jeigu jų gauti negaliu ...

Tačiau negaliu tvirtinti , jog kartais nesijaučiu ... vieniša. Teris nėra sukaustytas grandine su manimi - jis , kiek ir aš pati , kartais norime pabūti kitoje aplinkoje . Kai lieku viena , panirstu į prisiminimus . Gerai pamenu dieną kai palikome miestą . Kartu ten palikau ir Matą , bet prisiminimų su juo - ne . Kad ir kaip norėdama , negaliu jo užmiršti . Bet žinau , jog tokia diena - ateis , ir pagaliau , aš nė neprisiminsiu , ką kadaise man reiškė šis žmogus ...
Naujus mokslo metus sutiksiu naujoje mokykloje . Tiesa , nesitikiu jog sėkmingai ten "įsiliesiu" . Man tiesiog neišeina susibendrauti su naujais žmonėmis - esu pernelyg uždara ir jautri , todėl priversta būti klasės tylenė . Tokia būdama senojoje mokykloje praleidau visus aštuonerius metus . Nemanau , jog išeitis bus ir šioji mokykla ...
Nuo šiol jūs žinote apie mane viską . Beveik . Jūs lyg šiol neišgirdote mano vardo.
Malonu susipažinti , aš - Veronika .
Saulėtas Birželio 18-tosios rytas . Apsimiegojusi atidariau langą . Kambarin įsiveržė maloni vėsa , prablaškydama saldų miegą ...
- Veronika !
- Lukai !? Ką po paraliais tu veiki ANT stogo ?!
- Merė užkėlė ! - ir nusiviepė piktdžiūgiška savo šypsėnėle... - Pavydi ?
- Aš .. NE ! Lukai , tuojau pat limpi žemėn !
- Bet Merė ..
- Merė pakvaišo , ar aišku ?! - Ir ištiesiau jam ranką viršun .
Lukas - mano jaunesnėlis . Apsukrus vaikigalis ... Tenka man jo sėdynę gelbėt . Merė - fantazijos vaisius , išgalvotasis šio draugas , vis "patupdantis" Luką į pačias beprotiškiausias situacijas . Išaugs ... gal ... bet kolkas jo nė minutei negaliu palikti vieno ...

Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Tiesiog ... rašliavos . :] Left_bar_bleue0 / 500 / 50Tiesiog ... rašliavos . :] Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeSk. 20 02 2011, 09:42

Pabaiga truputi prajuokino mane. :D

O taip tai visai įdomu, tik gal truputi trūksta normalaus veiksmo, pokalbių, įvykių ir pan. Bet suprantu, dabar dar tik pradžia, todėl labiau reikia supažindinti su veikėjais ir taip tiesiog kol įsivažiuoja viskas. Visai nieko, patiko!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimePir. 21 02 2011, 18:25

Taigi , kad įsivažiuoti reikia.
Visose knygose , nepradedama žodžiais " Jis suvalgė toną raudonų borukėlių ir nuo to šiam paleido vidurius ;
-NEE !!!
- O , TAIP TAIP !!! -nusijuokė niekas ..."

Nė šiaip , nė taip atrodytų : DD
Ištiesų , kolkas tik įsivažiuoju , tiksliau įsivažiavau .

Ačiū už du komentarus , Gintare , žodžiu ,
Neverta man kūrybos čia dėti ... na , tada ir nereikia . :}

Vėl iki visiems . Rašiau forume tik dėl kūrybos temos , bet kai ir šios plėtoti negaliu , ką padarysi .. teks kitų forumų pasieškoti , apskritai skirtų kūrybai . Gal ten daugiau nuomonių susilauksiu .
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Tiesiog ... rašliavos . :] Left_bar_bleue0 / 500 / 50Tiesiog ... rašliavos . :] Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeAntr. 22 02 2011, 09:13

Marija, visai gerai kuri, dėk toliau. :)
Atgal į viršų Go down
ignas1999
Myliu puflius!
Myliu puflius!
ignas1999


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 1108
Amžius : 24
Pingvino vardas : ignutis1,givozauras,

Forumo coinsai Forumo coinsai : 579
Forumo cashai Forumo cashai : 5
Taškai :
Tiesiog ... rašliavos . :] Left_bar_bleue16 / 5016 / 50Tiesiog ... rašliavos . :] Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-04-04
Pasiekimo taškai : 378

Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeAntr. 22 02 2011, 10:20

HA ha Cia tipo vertinuxD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeŠt. 26 02 2011, 13:41

ignas1999 rašo:
HA ha Cia tipo vertinuxD

Jeigu neturi KO rašyti , geriau išvis nerašyk , Ignai ...
Atgal į viršų Go down
ignas1999
Myliu puflius!
Myliu puflius!
ignas1999


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 1108
Amžius : 24
Pingvino vardas : ignutis1,givozauras,

Forumo coinsai Forumo coinsai : 579
Forumo cashai Forumo cashai : 5
Taškai :
Tiesiog ... rašliavos . :] Left_bar_bleue16 / 5016 / 50Tiesiog ... rašliavos . :] Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-04-04
Pasiekimo taškai : 378

Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeŠt. 26 02 2011, 14:51

Aš aktivinu forumaxDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeŠt. 26 02 2011, 14:57

Matosi ... : DD
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Tiesiog ... rašliavos . :] Left_bar_bleue0 / 500 / 50Tiesiog ... rašliavos . :] Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimeŠt. 26 02 2011, 15:09

Ypač nemokėdamas normaliai rašyti žodžių. Žinai, čia ir aš taip galėčiau suaktyvinti forumą, bet deja, kad tai neaktyvina. :-/
Atgal į viršų Go down
Cipas99
Myliu Sportą.
Myliu Sportą.
Cipas99


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 936
Forumo coinsai Forumo coinsai : 488
Forumo cashai Forumo cashai : 14
Taškai :
Tiesiog ... rašliavos . :] Left_bar_bleue27 / 5027 / 50Tiesiog ... rašliavos . :] Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorė
Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 243

Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitimePir. 28 02 2011, 14:54

Gintarė tu irgi neaktyvini tik rašai "GRAŽU" O šiaip man labai patiko ir prašau rašyk ir dėk kūrybą :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tiesiog ... rašliavos . :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tiesiog ... rašliavos . :]   Tiesiog ... rašliavos . :] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tiesiog ... rašliavos . :]
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tiesiog . Marijuxe12

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Forumiečiai :: Jūsų kūryba-
Pereiti į: