Club Penguin fanų forumas
Skundai (2) - Page 8 Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Skundai (2) - Page 8 Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Skundai (2)

Go down 
+16
Dekstera
igniukas01
nokia n73
*Yelly~
Purte
ateneartemi
Kibartas.
ignas1999
Pizza Peng
Cipas99
Gintare88
Deimantas
Dobis
DialSquare.
Pamzik
Liūtas
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeKv. 29 12 2011, 10:00

Gintare88 rašo:
Nesąmonė, tik parašiau, kad prisimenu sugrįžusį žmogų, o jau minusas.

Aš nežinau, gal per kiek laiko prisirinko flood'o ir tau už tai vienas mažas minusas?
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue0 / 500 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeKv. 29 12 2011, 10:05

Nemanau.

Man kartais atrodo, kad Gabiją padaryt admine buvo klaida, nors tik kartais taip manau, bet vis tiek.

IR PAGALIAU MESKIT LAIMĄ IŠ ADMINŲ, nes čia CP foras, o ji nežaidžia Cp ir dar neaktyvi yra...
Atgal į viršų Go down
Cipas99
Myliu Sportą.
Myliu Sportą.
Cipas99


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 936
Forumo coinsai Forumo coinsai : 488
Forumo cashai Forumo cashai : 14
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue27 / 5027 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorė
Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 243

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeKv. 29 12 2011, 15:44

Man kartais atrodo ,kodėl tavęs neužbanint...Bet tiktais kartais (:


Flūdą gavai už tai ,kad flūdinai.Tau Katino dienos baigės aš grįžau... Būsiu ypač griežta nes grįžau iš forumo kuriuose nors visi forumiečiai GERBIA Administratorius ir Moderatorius.
Tu gavai minusą, minusas nieko tau nedaro.Tai nekelk muilo operų : D



~Diskusija baigta :) ~
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue0 / 500 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimePen. 30 12 2011, 21:20

Dar kai ką pridurčiau, bet nenoriu pratęsti ginčo. :)

Skundas Nr. 2:

Galėčiau tvirtai prisiekt, kad dar tą dieną kai Gabija uždėjo man minusą temoje Sveiki!! aš mačiau, kad pas ją buvo 2 įspėjimai, tikrai, ta lentelė tikrai buvo pas ją uždėta, o dabar pas ją nulis įspėjimų. Aš puikiai pamenu, kaip vos vos susierzinau ir pagalvojau, aha, ne tokia ji ir dora, turi jau 2 įspėjimus. :D Bet tai aš rimtai mačiau ir truputį nepagauna kampo, kaip taip gali būt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimePen. 30 12 2011, 21:40

Gintare88 rašo:
Dar kai ką pridurčiau, bet nenoriu pratęsti ginčo. :)

Skundas Nr. 2:

Galėčiau tvirtai prisiekt, kad dar tą dieną kai Gabija uždėjo man minusą temoje Sveiki!! aš mačiau, kad pas ją buvo 2 įspėjimai, tikrai, ta lentelė tikrai buvo pas ją uždėta, o dabar pas ją nulis įspėjimų. Aš puikiai pamenu, kaip vos vos susierzinau ir pagalvojau, aha, ne tokia ji ir dora, turi jau 2 įspėjimus. :D Bet tai aš rimtai mačiau ir truputį nepagauna kampo, kaip taip gali būt.

Kalėdų proga įspėjimai visiems nuimti(neskaitant užbanintų narių.)
Atgal į viršų Go down
Deimantas
Administratorius
Administratorius
Deimantas


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 3600
Amžius : 27
Pingvino vardas : Deima1
Forumo coinsai Forumo coinsai : 213
Forumo cashai Forumo cashai : 10
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue50 / 5050 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorius.
Užsiregistruota : 2008-04-22
Pasiekimo taškai : 2563

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeŠt. 31 12 2011, 08:24

Forume yra tokia tradicija per didžiąsias šventes nuimti visiems įspėjimus.
Tačiau nesidžiaukit, nes vėl galit jų užsidirbti, jei nesilaikysite taisyklių :)
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue0 / 500 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeSk. 01 01 2012, 11:53

A, aišku. Sorry tada. Skundai (2) - Page 8 20494 Žinojau, bet pamiršau. Skundai (2) - Page 8 510268
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeKv. 19 01 2012, 14:15

Labas dar kartą.
Blogai aš čia darau laužydama savo principus ir lįsdama čion per bibliotekos kompiuterį. :/
Prašau mane ištrinti arba už'ban'inti dar kokiems meteliams - dvejiems.
Visgi, mano pačios sau primestas ban'as trunka tik iki mano 15 gimtadieno. O jam velniokiškai artėjant aš visai nesiruošiu grįžti.
Taigi, pakartosiu, mano šiknos čia daugiau nebus, galbūt dėl to, kad nenoriu prisirišti, galbūt dėl to, kad reikia, po peklų, išmokti gyventi ir be kompiuterio... Ir kam rūpi? Tiesiog, žinokitės, kad šitie mano dramų (o juk galima taip įvardyti?) faisko visai ne dėl to, kad "iš visko išaugama"... Man buvo ir visada bus nulis ant mano amžiaus ir aš nežadu suaugti.
O ir peklan visas šitas nesąmones!

Life is the cabaret!
VODKA & PARSLEY,
INSANE Bronius.

P.S. Ė nu, prašyčiau manęs jokiuose rinkimuose nebeminėti, čia yra daug labiau nusipelniusių nei aš.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimePir. 23 01 2012, 21:20

Garbė Torui ir jo kūjui, saliutas jums ir ačiū už greitą reakciją! Supykt ar ką? ._.
Nu žodžiu, norėjau pastebėti, kad užbanintumėt MANO, o ne bibliotekos IP. Ba paskui verks visi.

P.S. Kokie černobylio sajanai kūrė stilių? Nežinau ką jūs padarėt forumui, bet po tokio stiliaus ir košmarus sapnuot galima :/ Atsiprašau, jeigu kam ką tik sužeidžiau širdį. <:
Atgal į viršų Go down
Deimantas
Administratorius
Administratorius
Deimantas


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 3600
Amžius : 27
Pingvino vardas : Deima1
Forumo coinsai Forumo coinsai : 213
Forumo cashai Forumo cashai : 10
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue50 / 5050 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Pareigos : Administratorius.
Užsiregistruota : 2008-04-22
Pasiekimo taškai : 2563

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeAntr. 24 01 2012, 12:44

Kodėl turėčiau užblokuoti tave? Tiesiog pamiršk forumą ir nesilankyk :)
Negi būtinai turiu užblokuoti? Arba pasikeisk slaptažodį į tokį, kad neprisimintum.
Juk tavęs lankytis forume niekas neverčia.
Atgal į viršų Go down
Trešnė
Linksmiausias forumietis
Linksmiausias forumietis
Trešnė


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 499
Amžius : 26
Pingvino vardas : VOTkaaaa!
Forumo coinsai Forumo coinsai : 121
Forumo cashai Forumo cashai : 2
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue33 / 5033 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2011-03-13
Pasiekimo taškai : 156

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeAntr. 24 01 2012, 12:54

Laima , išdygsti čia iš niekur nieko , ir eilinį kartą skelbi savo ( lllliitaaanijasss : ) kad tave užblokuoti , ištrinti , kaip tau čia blogai ir ant kiek ilgai tu čia dar nežadi kelti savo snukelio . Tarytum norėdama kokiu tai būdu atkreipti į save dėmesį . Gerai , mes supratom , bet gal jau užtenka ?

Ir tiesa , atsirandi čia iš balažin kur , tai būk tokia maloni ir nesikabinėk prie tokių dalykų kaip forumo stilius . Tikrai ne tau , kaip iš forumo išėjusiai ( ir nežinia ką čia veikiančiai ) narei reikia komentuoti tokius dalykus .
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue0 / 500 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeAntr. 24 01 2012, 15:27

Trešnė rašo:
Laima , išdygsti čia iš niekur nieko , ir eilinį kartą skelbi savo ( lllliitaaanijasss : ) kad tave užblokuoti , ištrinti , kaip tau čia blogai ir ant kiek ilgai tu čia dar nežadi kelti savo snukelio . Tarytum norėdama kokiu tai būdu atkreipti į save dėmesį . Gerai , mes supratom , bet gal jau užtenka ?

Ir tiesa , atsirandi čia iš balažin kur , tai būk tokia maloni ir nesikabinėk prie tokių dalykų kaip forumo stilius . Tikrai ne tau , kaip iš forumo išėjusiai ( ir nežinia ką čia veikiančiai ) narei reikia komentuoti tokius dalykus .

Skundai (2) - Page 8 630287

Snowball: Nefloodink



Cipas99: Sveikinu gavai dar vieną - :)
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Skundai (2) - Page 8 Left_bar_bleue0 / 500 / 50Skundai (2) - Page 8 Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitimeSk. 25 03 2012, 14:40

http://www.pingvinuklubas.net/t530-37-klausimai-apie-tave-d

Kažkas nuo praeitų metų pamiršo nuimti Velykinį paveikslėlį. :D


Snowball: Atlikta :P
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Skundai (2) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skundai (2)   Skundai (2) - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Skundai (2)
Atgal į viršų 
Puslapis 88Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Skundai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Forumas :: Diskusijos ir pagalba-
Pereiti į: