Club Penguin fanų forumas
DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 DaSmexiestCookehInDaWuld. c:

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
cukriukas.
Spėjęs apsiprasti
cukriukas.


Pranešimai : 416
Amžius : 26
Forumo coinsai Forumo coinsai : 51
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Left_bar_bleue15 / 5015 / 50DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-20
Pasiekimo taškai : 30

DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Empty
RašytiTemos pavadinimas: DaSmexiestCookehInDaWuld. c:   DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Icon_minitimeSk. 05 09 2010, 18:11

Nipaah~!/Kyuh!/Nyan!/Uryu!/Mii~!/Harro!/Nyuu!, etc.

Woot! Tai ką, mielieji, taip netyčiom spustelėjote šį pilką ultra-awesome užrašą? c:
Jau galite įtikinti save, kad pasigailėjote tai padarę ir grįžti atgal, arba prarasti žadą iš savo prakeikto smalsumo ir skaityti toliau. Dėl visa ko pasidėkite šalimais popkornų ir Cento Degtinės, kadangi jūsų laukia ilga kelionė in Muh Freakin' Awesome Wurld n.n

So, some facts 'Bout Meh.:

♥Dažniausiai pradedu savo vardu, bet jūs tikrai nenorite jo žinoti, Muh sweeties n.n
♥Primygtinai prašau Mane vadinti Berre, Gaba, Feb, Summ, Chi(-Chama;-Oneesama), Naomi, etc. vnždž, variantų daug v.v
♥Žemėje merdėju jau tryliktuosius metelius. Naujausiame savo pasaulėlyje gyvenu gal ~dvylika metelių trumpiau.
♥Šneku kalba, kurią sudaro lietuvių/anglų/iškraipytos lietuvių/iškraipytos anglų/little bit japonų/little bit rusų ir dar šiokių tokių kalbų mix'as, tad ne visi ją supranta.
♥Neturiu plataus žodyno, kaip mano artimiausias Sesius, bet nepatyręs Neto platybėse, arba tiesiog per daug laiko kirmijęs oniuke gali pamanyti kitaip [pastarieji dažniausiai ir nesupranta mano kalbos].
♥Esu priklausoma nuo besaikio Hatsune Miku, Kasane Teto ir Temeru Sati piešimo. Neesmė, kad man nesiseka, ania?
♥Man patinka girtas Manfredas...
♥...kaip ir Terry Poison, Metal on Metal, Bloc Party, Happyendless, Jazzu su Leon Somov, Suicide DJs ir dar vienas kitas ypatingasis.
♥Žaidžiu, ar bent jau žaidžiau Warsow n.n
♥Apie šitą punktą net neverta kalbėti, kadangi jau supratote, arba ne iš temos pavadinimo. Žinoma, dar būtų galima priedėti "Freakin' Awesome" n.n
♥Dažniausiai vartojamas žodis - "WOOOOOT!", tad jūs neturite teisės manęs smerkti. Bijoti leidžiu n.n
♥Kaip ir Sesius, mėginu mokintis japoniškai. Deja deja, kol kas nesėkmingai :/
♥Self-item: Varžtas, tvora.
♥Da, man patinka anime.
♥Tokie kaip Higurashi no Naku Koro ni, Hetalia, etc. Žodžiu, tokie legendiniai ;D
♥Bleach, Naruto, Elfen Lied - mano nuomone paskutiniai š -.-
♥Benas Tenas ir Bakūganas - Muh favs! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥Esu Savimyla Didžiosios Kinų Sienos savininkė. Tai kiekvieno tvorų augintojo svajonė c:
♥A mai gad, mano minčių šaltinis buvo toks epic, kad visos mintys išgaravo ><
Niū, ką padarysma, iki susimatymo kitąkart! n.n
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DaSmexiestCookehInDaWuld. c:   DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Icon_minitimeSk. 05 09 2010, 18:17

Sesius n.n *Hugs*
Vargšas šis forumas. Baisu aš viena, TRAGIŠKA mes abi :DD
Atgal į viršų Go down
ateneartemi
Gario gerbėjas (-a)
Gario gerbėjas (-a)
ateneartemi


Pranešimai : 1082
Forumo coinsai Forumo coinsai : 20
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Left_bar_bleue0 / 500 / 50DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-06-18
Pasiekimo taškai : 433

DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DaSmexiestCookehInDaWuld. c:   DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Icon_minitimePir. 06 09 2010, 15:01

Labas.
Atgal į viršų Go down
cukriukas.
Spėjęs apsiprasti
cukriukas.


Pranešimai : 416
Amžius : 26
Forumo coinsai Forumo coinsai : 51
Forumo cashai Forumo cashai : 1
Taškai :
DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Left_bar_bleue15 / 5015 / 50DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-20
Pasiekimo taškai : 30

DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DaSmexiestCookehInDaWuld. c:   DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Icon_minitimePir. 06 09 2010, 18:23

Sesiau - O, daaa ;D

Atėne - labas, labas ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DaSmexiestCookehInDaWuld. c:   DaSmexiestCookehInDaWuld. c: Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
DaSmexiestCookehInDaWuld. c:
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Forumiečiai :: Apie mus-
Pereiti į: