Club Penguin fanų forumas
Pingvineaa's užrašai Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Pingvineaa's užrašai Clubpenguinlogobefonoma
Club Penguin fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club Penguin fanų forumas


 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Pingvineaa's užrašai

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Pingvineaa
Aktyvus forumietis
Pingvineaa


Pranešimai : 730
Amžius : 26
Pingvino vardas : Pingvineaa
Forumo coinsai Forumo coinsai : 715
Forumo cashai Forumo cashai : 7
Taškai :
Pingvineaa's užrašai Left_bar_bleue25 / 5025 / 50Pingvineaa's užrašai Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2008-12-28
Pasiekimo taškai : 459

Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitimePir. 08 02 2010, 13:31

2o1o - o2 - o8
15:31 Nieko gero nebuvo. Ne Ryte žiauriai norėjau miego. Paslaptis Atėjo mama manęs pakelti, galvojau, kad į mokyklą, bet ne. Ieškau Atsikėlus paaiškėjo, kad į mokykla dar neisiu, o vėl eisim pas gydytoją, nes labai sergu. Šalta Nuėjau pas gydytoją - liepė dar neiti į mokyklą. Knyga Sunervino, nes labai dažnai nebeinu į mokykla - sergu. Ne aš Dar viena naujiena (čia jau vakar) močiutė susilaužė koją, todėl dabar negalės ateiti pas mus. Verksmas Mama buvo pas mokytoja paimė mano anglų pratybas ir sakė, kad dabar kiekvieną dieną turėsiu labai mokintis. skaityk Bet yra ir geresnių naujienų. :drinks: Šiandien vakare oagaliau per pandanda man padarys membere. plojimai Ir pagaliau sukuriau logotipą konkursui. Valio!!!

15:35 HEELP! ** atveža tokį Roką, nes jo tėtis važiuoja žvejot su mano tete, broliu. :burtai: Ir svarbiausia atveža, net nepasiklause ar mes leisim jam čia būti. Ką žinau Dabar visi pikti, o aš įpatingai, nes su juo aš nebūsiu. Kompiuterio irgi neduosiu. Mirštu iš juoko Dar mama sako norėjo išvažiuot, mane pas močiutę nuvežt, bet... Verksmas

15:49 Nu va atvežė tą d***ių. Ne aš Negaliu patikėt, net nepaklausė, bet atvežė.. :oj: Tada dabar sakau jo tėčiui "stebuklingus žodžius" - geros žvejybos. linksmas

15:59 Ačiū Dievui jis išėjo prie kito kompiuterio - į antrą aukštą. plojimai Mano šuo tik labai pyksta ant jo tai visą laiką rankose laikiau, bet nubėgo lodamas pas jį. plojimai Bravo, galėtu įkast. Rokas pats prisiprašo, nes jį visaip vadina... Ne Dabar dar tikriausia mano pusesere atveš. Dėl to gerai, bet dabar aišku aš kompiuterio nebegausiu, nes du svečiai sedės prie jų... :oj:

16:06 HEY! Jis drįso nulipti į apačią, atidaryti mano jūrų kiaulyčiu narvą ir jas gąsdinti! O Dieve koks beprotis... Dar priėjo prie mano kompiuterio ir žiūri ką rašau. :burtai: Ir nesiruošia lipti į viršų. :oj:

18:27 Yay! Per pandanda jau memberė. plojimai Puskės dar neatvežė, bet sakė atvež. Ką žinau
Atgal į viršų Go down
Pingvineaa
Aktyvus forumietis
Pingvineaa


Pranešimai : 730
Amžius : 26
Pingvino vardas : Pingvineaa
Forumo coinsai Forumo coinsai : 715
Forumo cashai Forumo cashai : 7
Taškai :
Pingvineaa's užrašai Left_bar_bleue25 / 5025 / 50Pingvineaa's užrašai Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2008-12-28
Pasiekimo taškai : 459

Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitimeSk. 14 02 2010, 16:13

2o1o - o2 - 14
17:5o Atsikėliau, užmigau vėl. :burtai: Prabudus dar kartelį pagalvojau apie jį ir prisiminiau, kad šiandien... VALENTINO DIENA! Valio!!! Greit apsirengiau ir nuskubėjau į pirmą aukštą. sutinku Tėvams ir broliui prikiljavau niekam tikusias poperines širdeles. Praėjo kiek laiko ir atėjo močiutė su puseserė, kurių megstinius taip pat puošė širdutės. Ne Pati dar dabar vaikštau ir neturiu nė vienos širdelės. Ieškau Galvoju tik apie jį. Feee nuobuodu per tą Valentino dieną. :oj:

17:55 Galvoju. Galvoju apie jį. Kompiuterio kampelyje pasirodo pranešimas, kad prie skype prisijungė draugė, klasiokė, draugė... Ir staiga - prisijungė JIS! plojimai Greitai galvoju ar rašyti jam ar ne. Ką žinau Jau rašau "labas". labas Ech. Tikrai šita diena; ŠŪ**S!!! Nespėjau išsiust žinutės, o jis - atsijungė. Verksmas

18:11 Žiūrinėju mūsų senesius skype pokalbius ir įeinu į jo profilį. Ieškau Pamatau puslapį [kuris žinoma man nuobuodus], bet netyčia į jį užsuku... O ka ten randu? plojimai Jo skype, el.paštą ir net... Telefonu numerį! juokias Ką daryt toliau? Pagalvosiu... :akiniai:

18:57 Yay! Pagal jo el.pašta susiradau jį facebooke. plojimai


Paskutinį kartą redagavo Pingvineaa, Sk. 14 02 2010, 17:34. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Pizza Peng
Senbuvis



Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 2618
Forumo coinsai Forumo coinsai : 143
Forumo cashai Forumo cashai : 3
Taškai :
Pingvineaa's užrašai Left_bar_bleue50 / 5050 / 50Pingvineaa's užrašai Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-05-20
Pasiekimo taškai : 453

Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitimeSk. 14 02 2010, 17:19

Kas tas JIS?
Atgal į viršų Go down
Pingvineaa
Aktyvus forumietis
Pingvineaa


Pranešimai : 730
Amžius : 26
Pingvino vardas : Pingvineaa
Forumo coinsai Forumo coinsai : 715
Forumo cashai Forumo cashai : 7
Taškai :
Pingvineaa's užrašai Left_bar_bleue25 / 5025 / 50Pingvineaa's užrašai Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2008-12-28
Pasiekimo taškai : 459

Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitimeSk. 14 02 2010, 17:32




Paskutinį kartą redagavo Pingvineaa, Sk. 14 02 2010, 18:22. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Gintare88
Gintare88
Gintare88
Gintare88


Įspėjimai : Įspėjimų nėra
Pranešimai : 4497
Amžius : 23
Pingvino vardas : Gintare88.
Forumo coinsai Forumo coinsai : NĖR 8D
Forumo cashai Forumo cashai : OVER 9000
Taškai :
Pingvineaa's užrašai Left_bar_bleue0 / 500 / 50Pingvineaa's užrašai Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2009-07-02
Pasiekimo taškai : 208

Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitimeSk. 14 02 2010, 17:58

Tavo vaikinas?
Atgal į viršų Go down
Pingvineaa
Aktyvus forumietis
Pingvineaa


Pranešimai : 730
Amžius : 26
Pingvino vardas : Pingvineaa
Forumo coinsai Forumo coinsai : 715
Forumo cashai Forumo cashai : 7
Taškai :
Pingvineaa's užrašai Left_bar_bleue25 / 5025 / 50Pingvineaa's užrašai Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2008-12-28
Pasiekimo taškai : 459

Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitimeSk. 14 02 2010, 18:20

Nėr tokio. ;P Patink tik jis man. ;D

Atgal į viršų Go down
nokia n73
Cadence gerbėjas (-a)
Cadence gerbėjas (-a)
nokia n73


Pranešimai : 146
Amžius : 26
Pingvino vardas : Mindaugelis
Forumo coinsai Forumo coinsai : -
Forumo cashai Forumo cashai : -
Taškai :
Pingvineaa's užrašai Left_bar_bleue0 / 500 / 50Pingvineaa's užrašai Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2010-08-08
Pasiekimo taškai : 75

Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitimeAntr. 10 08 2010, 10:48

greit sakik kas tas jis nes bus blogai :D
Atgal į viršų Go down
Dekstera
Aktyvus forumietis
Dekstera


Įspėjimai : 1 Įspėjimas
Pranešimai : 955
Forumo coinsai Forumo coinsai : 75
Forumo cashai Forumo cashai : -
Taškai :
Pingvineaa's užrašai Left_bar_bleue10 / 5010 / 50Pingvineaa's užrašai Right_bar_bleue

Užsiregistruota : 2011-02-17
Pasiekimo taškai : 243

Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitimeTr. 27 07 2011, 13:19

Radau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pingvineaa's užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pingvineaa's užrašai   Pingvineaa's užrašai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pingvineaa's užrašai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Club Penguin fanų forumas :: Forumiečiai :: Mūsų dienoraščiai-
Pereiti į: